on | off

Galerii

Aastavahetus 2012-2013  


Kuva kõik » »
Uue Aasta algus Beer House's 2012  


Kuva kõik » »
Beer House õlledegustatsioon Kaalujälgijate suvepäevadel  
Beer House külastas Kaalujälgijate suvepäevi Keava lähistel 2005. aasta augustikuus. Räägiti tervislikust toitumisest, mille osaks on ka jookide tarbimine ning üllatuseks selgus, et kaalujälgijate seas on ka palju õllesõpru. Beer House oli suvepäevadele kaasa võtnud mitu suurt pudelit vaskset Märzen Speziel`i ja seda kiitsid üksmeelselt kõik degustatsioonis osalenud. Kohtumiseni Beer Houses!

Kuva kõik » »
Beer House reis Oktoberfestile  
2005. aasta septembrikuu lõpul "inspekteerisid" Beer House töötajad Münchenis toimuvat suurt õllepidu Oktoberfest. Prooviti erinevaid roogasid ja õllesid, võrreldi neid Beer Houses pakutavaga ja jäädi rahule - koduses Beer Houses on kõik vähemalt sama hea ja palju paremgi!

Kuva kõik » »
Beer House külalised  
Beer House külalised

Kuva kõik » »
Restoran-õlletehase Beer House rõõmus pere  
Oleme suur ja rõõmus pere, keda ühendab armastus oma töö ja maja vastu. Meie igapäevane töö on hoolitseda selle eest, et meie restorani külalised tunneksid ennast hästi. Aga see, kes teeb palju tööd, peab ka puhkama - ja ka seda oskame hästi teha.

Kuva kõik » »
Moešõu Beer House´is  
Päikeselisel maikuu pärastlõunal võisid kõik Beer House´i külalised tõdeda, et meil ei saa mitte ainult hästi süüa ja juua, vaid ka saada ka toreda moeelamuse. 19.mail esitles oma Baierimaa-teemalist moekollektsiooni noor ja andekas disainer Anna Gussarova. Beer House´i külastajatele näidati suurepärast kollektsiooni kauneid suverõivaid nii argi- kui pidupäevaks.

Kuva kõik » »
Beer House Juubeli!  


Kuva kõik » »