on | off

Kroonika

Beer House sai poja  25.09.2008

Kõik, kes kohta külastanud, õhkavad ühest suust, et midagi sellist pole nad Eestis ega lähivälismaadel kunagi näinud-kogenud.
Korsaari pääseb Beer House`i fuajeest kitsukese laevaukse kaudu. Laskumine piraadilaeva sügavusse annab aimu saabuvast seiklusest. Illuminaatoritest paistab tuulest kortsutatud merepind, kuskilt imbub aurupahvak, pea kohal kiljatab üksik kajakas...
Esimeses saalis satub mereröövlite külaline kaptenisillale, mille ühel seinal jookseb non-stop film mereavarustest. Mulje seilavast laevast on täiuslik, puudub vaid et põrand kõiguks. Aga see oleks juba liig - merehaigus ei lubaks Korsaari kambüüsis valmivaid meistriteoseid nautida.
Idamaise sopikese hubasust rõhutab paadikujuline vitraazhvalgusti, omaette eksootika on akvaariumis ringivihistavad väiksed haid, kes tulijaid oma pisikeste silmade pilguga torgivad.
Suures saalis satub tulija veealusesse koopasse kus laes...on väga SUUR hai. Nutikust ja nalja jätkub nii suitsunurgas kui ka tualetis.

Mereröövli söök
Ammuste aegade päris piraadid pidid oma vägitegusid korda saatma kehakinnituseks enamasti vaid laevakuivikud, odav vein, tulisoolane liha ja pooltoorest või sodikskeedetud kala. Korsaar on ses osas nagu piraatide paradiis kuhu iga mereröövel selle ilma seilamiste järel tahnuks sattuda. Kogu maitsete ilutulestiku saab kokku pressida ühte sõnasse. HÕRK. Algatuseks siinsamas küpsetatud sooja naan-leiba ja siis kas austreid või kammkarbi-sushimit-või kuningrabisalatit või krokodillifileed või mureeni... või hoopis piimapõrsast või talleliha...

Mereröövli jook
Sommeljee võlub välja just sellise veini, mis valitud roa keelel eriliselt helisema panna. Kuuma magusat türgi kohvi valmistatakse külalise silme all, igaüks 8-st teesegust on meistriteos. Sõstrasilmsed piraadineiud pakuvad erilist eksootilstel taimekoortel tõmmanud rummi – Mama Juana`t. Seda tõrvtumedat jooki on kututud ka Kariibi viagraks. Küll piraadid juba teavad, millist napsu üürikestel sadamas veedetud aegadel tarvitada. Üks pilguheit Korsaari ütleb rohkem kui 1000 sõna, üks söömaaeg rohkem kui 2200 tähemärki.