on | off

Kroonika

Tükike Münchenit on taas Tallinnas!  20.09.2013

Oktoberfesti traditsioon sai alguse 12. oktoobril 1810. a, kui Baieri kroonprints Ludwig abiellus Saksi-Hildburghauseni printsessi Theresega. Pulmade puhul korraldati Müncheni ja ümbruskonna rahvale suur pidustus, millest kujunes välja igasügisene traditsiooniline lõikuspidu ja kõige suurem õllefestival Maailmas.

Nagu igal aastal, nii ka sekord, leiab 4. ja 5. oktoobril restoran-õlletehases Beer House aset oma “kodune” Oktoberfest. Piduliku ürituse raames pakume külastajatele erilist austriapärast sööki – särisevaid vorstikesi, võimsaid praade pannilt ja grillist, isuäratavat seakooti, grillime vardas lammast ja maitseme magusat struudlit. Peolaual on aukohal meie kuulus “elav” õlu, mida serveeritakse rohke vahuga uhketest õllekannudest. Pakume ka värskelt küpsetatud Bretzeleid ja Oktoberherze!

Lisaks maitsvatele roogadele ja vahutavale õllele saavad külastajad nautida kahel õhtul toredat meelelahutuskava - põnevaid võistlusi koos huvitavate etteastetega ja intrigeerivate auhindadega ning sütitava rahvatantsu showga. Õhtule annab avalöögi ja seda juhib Beer House´i õllekuningas Mait Trink. Neil päevil kogunevad meie majja kõik tõelised õllesõbrad.

Tule ka Sina osa saama 4. ja 5. oktoobril kell 20.00 Oktoberfesti melust Beer House ´s.

Oktoberfest on lahe - tule ja veendu ise!