on | off

Kroonika

Oktoberfest 2012 - Tükike Münchenit on taas Tallinnas!  04.10.2012

Tükike Münchenit on taas Tallinnas!

Oktoberfesti traditsioon sai alguse 12. oktoobril 1810, kui Baieri kroonprints Ludwig (kellest hiljem sai kuningas Ludwig I) abiellus Saksi-Hildburghauseni printsessi Theresega. Pulmade puhul korraldati Müncheni ja ümbruskonna rahvale suur pidustus, millest kujunes välja igasügisene lõikuspidu. Sügisfestival on toimunud 202 aastat ning ära jäänud vaid suuremate sõdade ja haiguspuhangute tõttu.

Oktoberfest on suurim festival maailmas. Igal aastal võtab sellest osa üle 6 miljoni külastaja ja tänavu pühitsetakse Münchenis Oktoberfesti 22. septembrist kuni 7. oktoobrini.

Nagu traditsiooniks on saanud, nii ka sel aastal, leiab aset 5. ja 6. oktoobril restoran-õlletehases Beer House Oktoberfest, ja seda juba kuuendat aastat järjest. Ürituse raames pakume külastajatele erilist austriapärast sööki – särisevaid vorstikesi, võimsaid praade pannilt ja grillist, isuäratavat seakooti, grillime vardas lammast ja maitseme magusat struudlit. Peolaual on aukohal meie kuulus “elav” õlu, mida serveeritakse rohke vahuga uhketest õllekannudest. Pakume ka värskelt küpsetatud Bretzeleid ja Oktoberherze!

Lisaks maitsvatele roogadele ja vahutavale õllele pakume meelelahutust kahel päeval- põnevaid võistlusi koos auhindadega, tantsu ning tralli. Õhtut juhib Beer House´i õllekuningas TARVO KRALL. Kohal on kõik tõelised ja tõsised õllesõbrad.

Tule ka Sina osa saama 5. ja 6. oktoobril kell 20.00 Oktoberfesti melust Beer House ´s.
Oma silm on kuningas!

Oktoberfest