on | off

Kroonika

26.juulil 2012 tähistab ainuke ja unikaalne restoran-õlletehas Beer House oma 10. juubelit! Selle tähtsa sündmuse lävel kuulutame välja konkursi „Õnnitle oma lemmik restorani juubeli puhul!“ Osale ja võida suur auhind!   22.06.2012

 

 

Konkursi tingimused:

1. Konkursist võivad osa võtta kõik soovijad.
2. Konkursis osalevad kõik restoranile saabunud südamlikud õnnitlused, luuletused ja ka laulud, õnnitluskaardid ja Beer House´s tehtud fotod. Esitada võib ka meie restoraniga seotud kõige värvikamaid muljeid, lõbusaid õllepilte, nalju ning käsitööd.
3. Oma õnnitlused võite saata e-kirjaga: turundus@beerhouse.ee, postiga või tuua Beer House´i kohale aadressil: Dunkri 5, 10123 Tallinn.
4. Teretulnud on kõik julged, ainulaadsed ja loovad ideed.
5. Parimad tööd avaldatakse restoran-õlletehase Beer House kodulehel, Facebook´is ja Vkontakte.ru-s, kus toimub ka avalik hääletus.
6. Õnnitlusi oodatakse kuni 20.juulini 2012 a.
7. Võitja saab peaauhinnaks kruiisi neljale - laeval „Printsess Anastasia“ – St.Peterline´ilt marsruudil Tallinn-Peterburg-Stokholm-Helsingi-Tallinn, vabalt valitud ajal. Lisaks anname kaasa valiku sushit restoranist Black Taverna Lounge ning üllatus gurmee restoranist Korsaar.
8. Lisaauhindadeks on GoToEstonia.ru sooduskaardid ning 24h VIP Tallinn Card kaartid.
9. Võitja autasustamine toimub 26.juulil kell 20.00 Beer House´is algaval sünnipäevapeol, kus kõiki külalisi ootab elav muusika, sütitavad rahvuslikud tantsud ning sünnipäeva tort.

Soovime Teile loomingulist edu ja olete alati oodatud meie restorani!