on | off

Kroonika

«Beer House» - 2 000 000 liitrit „Elusat“ õlut!!!  03.04.2012

Eesti suurim restoran-õlletehas on tootnud oma pruulikojas  - 2 000 000 liitrit suurepärast elavat õlut!  Avanud oma uksed 2002. aastal, toodab restoran-õlletehas «Beer House» 7- sorti filtreerimata ja pastöriseerimata õlut – (Pilsner Gold, Helles Light, Medovar Honey, Dunkles Extra, BH Premium, Vana Viini Lager, Medovar Honey), mida on teil võimalik maitsta ja kaasa osta maailma ainsamast kohast – Dunkri 5, Tallinnas. Õllesortide sajanditetagused retseptid pärinevad sajandite pikkuse ajalooga saksa pruulikodadest, unikaalseteks aga muudeti need Beer House peaõllemeistri Eve Toomela käe all. Pastöriseerimata ja filtreerimata „elus“ õlu sisaldab B-grupi vitamiine ja on mõõdukal tarbimisel tervist tugevdav.

Nende saavutuste taga  on Beer House maja sõbraliku perekonna grandioosne töö ja professionaalsus. Meid ootavad ees tähtsad ülesanded – õllekultuuri arendamine ja Parima õllepruulija nimetuse hoidmine Eestis.

Õnnitleme siiralt kõiki parima „elusa“ õlle austajaid ja soovime, et jätkaksite koos meiega „Beer House“ kuulsusrikaste traditsioonide järgimist!!!