on | off

Kroonika

BEER HOUSE`i PERE SÜNNIPÄEVATRALL   27.07.2009

27. juulil, täpselt 7 aastat päevast, mil sündis restoran-õlletehas Beer House, pidas maja tiim, kes parasjagu tööst priid, värvika suvise pikniku.

 Sünnipäevaväljasõidu teemaks oli „Lillelaste klassiekskursioon“. Täpselt 14.00 startis Balti jaamast City Touri punane kahekorruseline, tulvil rõõmsalt huilgavaid beerhouselasi. Keegi retkelistest polnud varem Tallinnas kõrvaklapi-ekskursiooni kogenud, huvi ja innukus oli suur. Nalja sai ka, sest ilmselt 4-5 aastat tagasi sisseloetud tekst kirjeldas muuhulgas pankade pakutavaid soodsaid laene.

Russalka juurest tehti väike peatus ning klassikaline klassipilt, edasi kulges tee mööda Pirita- ja Kose teed, läbi maalilise jõe oru ja metsa, mööda uutest eramutest. Nii mõnigi ekskursant tunnistas, et ei teadnud Tallinnas sääraseid paiku olevatki.

Bussireisi sihtpunktis – Tallinna Botaanikaaias- ootasid sünnipäevalisi giidid, kelle lahkel juhatusel said tuttavamaks kasvumajade eksootilised asukad ja rosaariumi kaunitarid.

Seejärel siirduti piknikuplatsile nautima suviseid hõrgutisi ja sportlikke mänge, mis kohati kütsid tõelist võistluskirge.

Pidustuse alguses autasustati hiilgava rinnamärgiga neid beerhouselasi, kes Dunkri 5 majas töötanud 10 aastat, juba enne Beer House`i sündi.

Ja siis: Pidu! Pidu! Pidu!

           

           

Maruline jalgpall, hoogne videokonkurss ja temperamentne disko hüpitasid pidulisi õdusa hämarikuni.