on | off

Kroonika

7 YEARS, 7 BǼRS – ÕLLEKARUD MÖLLASID LINNAS  03.08.2009

Beer House`i sünnipäevanädal tipnes 31. juulil ja 1. augustil karude jooksu-tantsuga vanalinnas ja restoranis. Reede lõunapaiku rivistusid 4 Beer House kokka ja 3 marektingiosakonna inimest karudena, et mürgeldada sünnipäevameeleolu vanalinna tänavatel. Ettevõtmisel oli oma eellugu: 7 karukostüümi hankimine Eesti Vabariig pealinnas on tõsine ettevõtmine. Lõpuks õnnestus Karnevalipoest, firmast Lunester, A`la Kostüümist ja Janne Rõõmusaare kostüümipoest vajalik hulk karvaseid vammuseid kokku koguda. Suur aitäh kõigile! 


          

Karukamp rändas läbi linna, skandeerides üksmeelselt: „Seven years, seven beers“. Palju oli neid, kes karvikutega koos pildile soovisid jääda. Jaapanlased olid hämmingus, rootslased ja inglased hüüdsid karukoorile rõõmsalt kaasa. Oli põnne, kes jäidki mõmmidele järele lehvitama, oli paar pisikest kes kartlikult ema seelikusaba varju pugesid. Üks tilluke karvane koer nuusutas umbusklikult suurima karu säärt. Päris täpselt polnud aru saada, kas tal tekkis soov karvast sammast naksata või hoopis pissipostina kasutada.


           

Rõõmu jätkus ka siis, kui taevaluugid avanesid – rõõmsad õllekarud tõid naeru näkku ka mornimale linnas liikujale. Lugu jätkus sama lennukalt ka laupäeval. Pidevalt vihma tõotav ilm oli suuremad rahvahulgad kodudesse pelutanud, aga need, kes karude kompanii rõõmust linnas ja Beer House`s osa said, võisid õhtul õhata – oli üks päikseline päev!