on | off

Meie projektid Venemaal

 

32. mail 2011 aastal avas Voronezhis oma uksed Venemaa esimene ja ainus Art-Show-Restoran Balagan City. See restoran on ainulaadne oma suuruse ja kontseptsiooni poolest ning projekti loojad on tuntud Tallinnas asuvate kaubamärkide "Beer House", "Korsaar" ning paljude teiste populaarsete kohtade läbi Eestis.

Linn Jenorow, asudes 5000 ruutmeetril, on ainulaadne restoranide formaat, milles põimuvad nii Keskaja traditsioonid ja kaasaegse eklektilise Euroopa linna hõng. Balagan City, olles kooslus kunstist-showst ja restoranist, on koht, kus igaüks leiab midagi oma ja ei jää ilma erilistest muljetest.

Art-Show-Restoran Balagan City on koht, kus saab imetleda vanalinna arhitektuuri ja tutvuda selle ebatavalise ajalooga, vaadata showd, millele ei ole sarnast, juua firma õlut mida pruulitakse otse külastajate silme all tuntud Austria õlletehase seadmete tootja Salmi seadmetega ning nautida maitsvaid toite, mis on valmistatud professionaalsete kokkade poolt.

Balagan-City´s on palju kohti, mis sobivad erinevate ajaveetmise maitsetega inimestele. Promenaad: tänav kauni vaatega ja lauad Pariisi kohvikute stiilis; juustu restoran: hubane koht esteetidele; linna väljak koos lavaga ja välimööbli ning baariletiga neile, kes soovivad lõõgastuda olles ise sünduste keskmes. On olemas ala, mis on Saksa õllerestorani stiilis, Tallinnas asuva restoran-õlletehas Beer House´i prototüüp. Sõbralikele seltskondadele on mugavad majakesed ja neile, kel on tarvis eemalduda rahvahulga kärast ja üldisest mürast.
On palju ilusaid kohti ja ebatavalist interjööri. Lugupeetud külalistele on restoranis VIP - tsoon.

Restorani interjöörid on valmistatud looduslikest materjalidest ja isegi kelnerite riietus on tehtud klassikalist disaini ja traditsioonilisi tehnoloogiaid järgides.

Balagan City turu väljakul on külastajatel võimalik näha tõeliselt suurt toiduvalikut mis pakub nii silmailu, kui ka meeldivat lõhnaelamust. Restorani valikus on esindatud 10 eri kööki üle kogu maailma: jaapani, itaalia, saksa, hispaania, eesti, kaukaasia ja muude maade köögid. Menüüs on eelroogasid ning praade, suur valik külmi suupisteid ja muidugi meie kuulsa brändi-peakoka Dmitri Rooz´i unikaalsed töötlused, kes on erinevate mainekate kokkade konkursside võitja. Õhtu menüü on koostatud spetsiaalselt maitsete ja rahuldust otsivate gurmaanide jaoks kes sama hästi soovivad juua ka maitsvat õlut ning muid jooke.

Voroneži restoranis Beer House pruulitakse 7 sorti filtreerimata ja pastöriseerimata õlut, mida tehakse Austria parimatest linnastest, unikaalsest Tsehhi humalast ja suurepärasest Voronezhi veest, mis läbib põhjaliku puhastus protsessi. Firma O.Salm & Co õlletootmise seadmeid peetakse Euroopa parimateks, need on paigaldatud ka Balagan-City´sse, ettevõtte ise aga õlletootjana on võitnud palju õllefestivale. Õlu mis on pruulitud Balagan City´s vastab saksa õlle puhtuse nõuetele, mis on vastu võetud 1516. aastal. Õlu on meie uhkus ning külastajate rahulolu!

Show, mida restoranis esitatakse teeb eriliselt au. Show lavastamisele on omapoolse panuse andnud  kõige paremad rezissöörid ning lavastajad, truppi on tööle võetud tantsijad, akrobaadid, artistid ning lauljad, kujundatud on värvikad kostüümid, lisatud kaasaegsete ning klassikute helilooming ja kõigele sellele lisatud kvaliteetne valgus ning heli-see on Balagan Show edukuse retsept! Etendused regulaarselt üksteise järel vahelduvad, show programm pidevalt areneb ning muutub. Kokkuvõttes sõnad on siin liigsed - lihtsalt tulge ja veenduge ise oma silmadega - sellist ei leia kusagilt maailmas. Ja see ei ole liialdus!

Igal linnal on oma tuntud inimesed ning ka Balagan City ei ole erand. Eriti tähtsate restorani külalistajate jaoks on olemas VIP-tsoon, kus on maitsekalt sisustatud klubi Black Taverna Lounge, mille analoog on Tallinnas väga populaarne just kohalike ning trendikate  noorte hulgas.

Jenorowis on ankrusse asunud ka teine piraatide kuunar, gurmeerestoran Korsaar, olles samuti loodud Eesti restoranipidajate poolt. Korsaaris pakutakse uskumatuid roogasid eksootilistest toorainetest koos kauni serveeringuga, mis rahuldavad ka kõige nõudlikuma hindaja meeled. Lisaks sellele on restoranist Korsaar kõige parem vaade Show-le. VIP-klubi liikmetele on väga head hinnad.

Idee luua suur Art-Show-Restoran, mis ühendab hea toidu ning enda õlletehase ja kirka Show, tuli Pavel Gammeril, Eesti restoranide loojal 20...aastal. Tasapisi sündis ka nimi - Balagan-City, balagani linn. Loomisel osalesid ajaloolased, disainerid ja arhitektid, turunduse spetsialistid, erinevad juhid, teenuse ning köögi asjatundjad, režissöörid ja produtsendid. Lõpuks, 32 mail 2011, kevade ja suve piiril avas oma uksed kõigile soovijatele Art-Show-Restoran Balagan-City. Hümni Balagan-Cityle on muide kirjutanud kuulus helilooja Alexander Zhurbin, kes on ühtlasi ka autor rock ooperile "Orpheus ja Eurydike",

Teretulemast Jenorowi, maailmas ainumasse Art-Show-Restorani!!!